Kalite Programımız

Müşteri memnuniyetini ve beklentilerini tümüyle karşılayan ürünü en ekonomik şartlarda, sürekli ve güvenilir bir kalitede ürettirmek. Müşteri isteklerini mümkün olan en kısa zamanda ve en iyi şekilde karşılamak.

KALİTE PROGRAMIMIZ

Vizyonumuz

Morel kapsamındaki tüm markalarımızı kurumsal kimliğimizle birleştirip tüm faaliyet alanlarımızda koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışla sektörümüzde oluşan tüm yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olmak ve bunları sürekli kılmak.

VİZYONUMUZ

Misyonumuz

İş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, sürekli araştırma ve geliştirme yaparak beklentilerine uygun hizmetleri sunarak yedek parça konusundaki aktivitelerimizde zirvede olmak.

MİSYONUMUZ

Temel İlkelerimiz

Hakkımızda

Teknolojik Çalışmalarımız

Morel Otomotiv olarak sürekli büyüyen ve gelişen teknolojiyi takip ederek, sektörde teknolojik anlamda öncülük etmeyi benimsiyoruz. Birbirine entegre edilmiş çok çeşitli ve birbirinden farklı sistemlere sahibiz. Özellikle son yıllarda teknoloji ile birlikte hareket etmeyi ve bu açıdan kendimizi daha da geliştirmeyi bir ilke edindik. Bu sayede iş ortaklarımıza sunduğumuz hizmet hızımız her geçen gün artmaya devam edecektir.

Sipariş Hızı

Zamanın sadece Morel Otomotiv için değil, müşterilerimiz içinde önemli olduğunu benimseyerek hazırladığımız online katalog ve sipariş modülümüz her gün daha da gelişerek hizmet vermeye devam ediyor. Ancak bir adım daha ötesine giderek bunu farklı platformlarda yapmaya karar verdik ve plasiyerlerimiz için siz değerli dostlarımıza daha hızlı hizmet edebilmek amacıyla kağıt kalemi bırakıp tablet versiyonumuzu aktif hale getirdik. Her geçen gün daha da hızlanarak ve daha da gelişerek büyük hedefler doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Ürün Çeşitliliği Ve Sevkiyat

Bünyemizdeki markaların hemen hemen her parçası depolarımızda mevcuttur. Depolarımızda bulunan ürün yelpazemiz 75.000 çeşidin üzerinde olup, ayrıca 100.000 çeşit ürünü ise tedarik edebiliyoruz. Bu yüzden Morel Otomotiv'e verilen siparişler aksi bir durum olmadıkça aynı gün müşterilerimize kargolanır ve en kısa süre içerisinde müşterilerimize ulaştırılır. Gönderilen kargolar mutlaka ambalajlı ve yolda zarar gelmeyecek şekilde paketlemesi yapılır.

Doğa ve Çevreye Saygı

Morel Otomotiv çevreye ve doğaya yüksek derecede önem vermekte olup, bunun bilincine her zaman sahip olmuştur. Bu yüzden şirketimizde çeşitli noktalarda pil, kağıt ve pet şişe toplama kutuları bulunmaktadır. Şirketimizdeki atık kağıtların ve karton parçalarının tamamına yakını bu kutularda biriktirilmekte olup, düzenli olarak ilgili belediye veya geri dönüşüm merkezi temsilcilerine teslim edilmektedir.

Morel

HABERLER